Hírek (VB)

Hírek >

Következő oldal >>

Németország a világbajnok!

A hosszabítás 113.percében szerzett Götze góllal megnyerte Németország a világbajnokságot így már negyedik alkalommal hódította el a kupát.

Hollandoké a bronzérem!

Hollandia 3-0-ás győzelmet aratott a házigazda ellen és ezzel megszerezte a bronzérmet!

Argentína büntetőkkel a döntőben

Hollandia kiesett, Messiék készülhetnek a döntőre

Földbe döngölték a brazilokat!

Megalázó 7-1-ás vereséget szenvedett a házigazda Brazília, Németországtól a világbajnokság elődöntőjében.

Hollandia a legjobb négy között

Csak tizenegyesekkel tudott továbblépni a holland válogatott

Argentina is a 4 közt

Leo Messi továbbra sem tud betalálni Thibaut Courtois-nak, de így is továbbléptek az argentinok a titkos esélyes Belgium ellen!

Bejutottak az elődöntőbe a házigazdák!

Brazília 2-1-es győzelemmel a legjobb négy között, Kolumbia volt a szenvedő fél.

Németország elbúcsúztatta a franciákat

A Nationalelf egy 13.percben szerzett fejesgóllal bejutott a legjobb négy csapat közé és várhatja az ellenfelet

Belgium is a nyolc között

Gigászi csatában legyőzte Belgium az Egyesült Államokat a világbajnokság eddig talán legjobb mérkőzésén!

Argentína a legjobb 8 között

Messi gólpasszával, Di Maria a hosszabítás utolsó perceiben lőtt góljával jutott tovább Argentína

Németország kifárasztotta Algériát

Nehéz meccsen van túl a Nationalelf, csak a hosszabbításban sikerült kivívni a továbbjutást

Két gólos győzelmet arattak a franciák!

Helyenként döcögős játékkal, sok nigériai lehetőséggel, de végül európai, francia sikerrel végződött a mérkőzés. Franciaország - Nigéria 2-0

Tizenegyesekkel jutott tovább Costa Rica

Costa Rica Görögország ellen a rendes játékidei 1-1-es döntetlent követően tizenegyesekkel 5-3-ra nyert és jutott a legjobb 8 közé!

Fordított Hollandia, kiesett Mexikó

94.percben lőtt büntetővel estek ki a jól játszó aztékok, Hollandia a nyolc között.

Kolumbia simán verte Uruguay-t

Eldőlt Kolumbia lesz Brazília ellenfele a negyeddöntőben miután legyőzte 2-0-ra Uruguayt a második nyolcaddöntőn.

Tizenegyesekkel jutott tovább Brazília

120 perc sem volt elegendő Brazíliának és Chilének, hogy eldöntsék ki jusson a legjobb nyolc közé. Végül tizenegyesek döntöttek Brazília javára!

Hibátlanul zártak a Belgák

Emberhátrányban is nyert, a labdarúgó-világbajnokság H-csoportjában Belgium a harmadik mérkőzésen is, így hibátlan teljesítménnyel jutott be a nyolcaddöntőbe, ahol az Egyesült Államokkal találkozik.

Algériá jutott tovább a nyolcaddöntőbe!

1-1-es döntetlent játszottak az oroszok és az algériaiak, ezzel első afrikai csapatként került be a legjobb 16 közé Algéria.

Csoportelső németek, továbbjutó amerikaiak

Németország Thomas Müller góljával 1-0-ra verte a másodikként továbbjutó amerikaiakat.

Ghána 1 - 2 Portugália

Mindkét csapat a továbbjutás reményében lépett pályára és  mindkét csapat búcsúzott a világbajnokságtól.

Shaqiri találataival továbblépett Svájc

Meggyőző, magabiztos játékkal nyert a svájci csapat 3-0-ra Honduras ellen Shaqiri mesterhármasának köszönhetően!

Ecuador döntetlennel búcsúzott

Gólnélküli döntetlent értek el a gallok a 40 percen keresztül emberhátrányban játszó Ecuador ellen.

Nigéria 2 - 3 Argentína

Egy sorozat biztosan megszakadt ezen a találkozón: Argentina afrikai, Nigéria pedig dél-amerikai válogatott ellen nem tudott még nyerni világbajnokságon.

Lemondott az olasz kapitány

Cesare Prandelli a tegnapi elvesztett Uruguay elleni meccs után jelentette be lemondását

Kolumbia is a 16 közt

A dél-amerikai együttes így százszázalékos teljesítménnyel nyerte meg a csoportot, a szombati nyolcaddöntőben Uruguayjal csap majd össze.

Costa Rica csoportelső

Costa Rica gól nélküli döntetlent játszott a biztos kieső, győzelem nélkül záró angolokkal

Olaszország 0 - 1 Uruguay

Uruguy jutott tovább Costa Rica mellett a halálcsoportból egy vitatható bírói ítéletekkel tarkított mérkőzésen

Drámai végjátékkal jutottak a görögök a legjobb 16-ba!

Az idei vb-n eddig gólcsendbe burkolózó görögök játszottak az egyenes kiesésbe kerülésért, Toureék elhunyt testvére okán fekete szalagot viselő elefántcsontparti gárda ellen. Az afrikaiak 3 ponttal a második helyről, míg az európaiak 1 ponttal és rosszabb gólkülönbség miatt az utolsó pozícióból indultak neki a mérkőzésnek. Az általában védekezésben jeleskedő görögöknek a továbbjutáshoz most támadói erényeiket kellene fitogtatni, hogy ne ez legyen az utolsó idei vb meccsük.

Brazília 4 - 1 Kamerun

Brzília Neymar vezérletével legyőzte az A-csoport utolsó mérkőzésén Kamerunt ezzel továbbjutott a csoportból és készülhet a Chile elleni mérkőzésre

Horvátország 1 - 3 Mexikó

A képlet egyszerű volt: Mexikó pontot szerez a horvátoktól, nyolcaddöntős. Ugyanehhez viszont Niko Kovac szövetségi kapitány együttesének győzelemre lett volna szüksége.

Hollandia nyerte a halálcsoportot!

Eldőlt, hollandia a csoportgyőztes 100% os telljesítménnyel!

Batistuta:
Gratulálok én is a győzteseknek! Kemény küzdelem volt itt is, mint a döntőben. :)