2014.08.03.(vasárnap):
Lombard Pápa - Ferencvárosi TC 1:0 (0:0)
Pápa, 3500 néző. Vezette: Fábián.
Gólszerző: 62. perc: 1-0 Popin.
A Ferencváros hamar átvette az irányítást, ám meddő fölényével sokáig még helyzetig sem jutottak. Szünet után is a fővárosiak birtokolták többet a labdát, de nem tudták átjátszani a hazai védelmet, majd jött számukra a hideg zuhany: egy kontra végén Popin bevette Dibusz kapuját. A Pápa őrizte előnyét, az FTC pedig továbbra is csak szenvedett, az eredmény viszont maradt.

Győri ETO - Budapest Honvéd  3:1 (1:1)
Győr, 2500 néző. Vezette: Német Á.
Gólszerzők: 19. perc: 1-0 Priskin; 27. perc: 1-1 Youla; 76. perc: 2-1 Rudolf (11-esből); 79. perc: 3-1 Pátkai.
Kiállítva: 73. perc: Alcibiade (Honvéd).
Az élvezetes és eseménydús első félidőben mindkét oldalon több nagy helyzet is adódott, ezek közül egyet-egyet ki is használtak a csapatok. Szünet után visszaesett a játék színvonala. A kép a vendégek játékosának kiállítását követően változott meg, két hazai gól, majd győzelem született.

Újpest - Diósgyőri VTK 1:1 (0:0)
Budapest, Szusza Ferenc stadion 3600 néző. Vezette: Vad II.
Gólszerzők: 53. perc: 0-1 Grumic; 61. perc: 1-1 Suljic.
Kiállítva: 68. perc: Egerszegi (Diósgyőri VTK); 77. perc: Debreceni (Diósgyőri VTK).
Az első félidőben a vendégek futballoztak mezőnyfölényben, az újpestiek beszorultak térfelükre, gól nem esett. Szünet után a DVTK szerzett vezetést, erre az Újpest gyorsan válaszolt. A kettős kiállítás adta előnnyel a hazaiak nem tudtak élni, maradt a döntetlen.

2014.08.02. (szombat):
Videoton - Dunaújváros  3:0 (1:0)
Székesfehérvár, 2300 néző. Vezette: Bognár
Gólszerzők: 19. perc: 1-0 Oliveira; 56. perc: 2-0 Sándor Gy.; 62. perc: 3-0 Nikolic.
A mérkőzés elején a vendégek birtokolták többet a labdát, ígéretes lehetőségük is volt. A Videoton azonban egy szép akció végén vezetést szerzett, majd további helyzeteket dolgozott ki. Fordulást követően a Dunaújváros lendülete alábbhagyott, a nagy fölényben lévő hazaiak pedig újabb két góllal eldöntötték a három pont sorsát.

Nyíregyháza - MVM Paks  0:3 (0:2)
Nyíregyháza, 2200 néző. Vezette: Szabó Zs.
Gólszerzők: 17. perc: 0-1 Eppel; 41. perc: 0-2 Heffler; 75. perc: 0-3 Könyves.
Az aktívabb Paks szerzett vezetést egy védelmi hibából. A folytatásban több helyzete volt a Nyíregyházának, mégis a vendégek növelték az előnyüket. A szünet után felpörögtek a hazaiak, helyzeteik is voltak, mégis a Paks rúgott újabb gólt.

Kecskeméti TE - Haladás  0:1 (0:1)
Kecskemét, 1500 néző. Vezette: Farkas Á.
Gólszerző: 2. perc: 0-1 Nagy O.
A Haladás a 2.percben egy ellentámadás végén gyorsan vezetést szerzett. A gól után többnyire mezőnyjáték folyt, a vendégek kontrái veszélyesebbek voltak. Szünet után a Haladás pontosabb összjátékának köszönhetően őrizte előnyét, a hazaiak nem tudtak komolyabb gólhelyzetet kialakítani, így maradt az eredmény.

2014.08.01. (péntek):

Puskás Akadémia - Pécsi MFC 2:2 (1:1)
Felcsút, 400 néző. Vezette: Solymosi
Gólszerzők: 7. perc: 1-0 Lencse (11-esből);  37. perc: 1-1 Márkvárt;  62. perc: 1-2 Kővári;  87.perc: 2-2 Causic (öngól)
A hazai csapat gyorsan büntetőhöz, és azt értékesítve előnyhöz jutott. A vendégek a félidő hajrájában egy szerencsésnek is mondható góllal egyenlítettek. Szünet után mindkét csapat előtt adódtak lehetőségek, ám a vezetést a pécsiek szerezték meg egy bombagóllal. Egy öngólnak köszönhetően végül döntetlennel zárult a mérkőzés.

MTK - DVSC-TEVA  1:0 (0:0)
Budapest, Bozsik stadion 1500 néző. Vezette: Iványi
Gólszerző: 89. perc: 1-0 Horváth Zs.
Az első félidő kiegyenlített játékot hozott, mindkét csapatnak voltak gólszerzési lehetőségei, de igazán nagy helyzet nem alakult ki. Szünet után az MTK játszott veszélyesebben, s a mezőnyfölény – igaz, csak a hajrában, de góllá érett.

MÉRKŐZÉSEK

Partner: Livescore.in

RANGLISTA

ÜZENŐFAL

Batistuta:
Gratulálok én is a győzteseknek! Kemény küzdelem volt itt is, mint a döntőben. :)