BATE Boriszov (fehérorosz) - DVSC-TEVA  Bajnokok Ligája 3. forduló 2. mérkőzés

BATE Boriszov (fehérorosz) - DVSC-TEVA  3:1 (1:1)
Boriszov, Boriszov Aréna 7.000 néző. Vezette: Stefan Johannesson (svéd)
BATE Boriszov: Chernik - Likhtarovich (Olekhnovich, 55.), Gayduchik (Sihnevich, 42.), Khagush (Pavlov, 69.), Polyakov - Filipenko, Mladenović, A. Volodko, Krivets - Gordeychuk, Rodionov
DVSC-TEVA: Novaković - Jovanović, Mészáros (Brkovic, 84.), Máté, Korhut - Szakály (Bódi, 70.), Zsidai (Ludánszki, 65.), Varga, Bouadla - Sidibe, Seydi
Gólszerzők: Sidibe (0-1) 20. percben 11-esből; A. Volodko (1-1) 38. percben; Rodionov (2-1) 66.percben; Krivets (3-1) 94. percben.
Kiállítva: 37. percben Bouadla.
Sárgalapok: 3-2; Szögletek: 4-3

Továbbjutott: BATE Boriszov (fehérorosz) 3-2-vel.

A mérkőzés krónikája: Jól indult a találkozó a hajdúságiak számára. A 19. percben egy Seydi által vezetett kontra végén 11-est ítélt a játékvezető, melyet Sidibe higgadtan értékesítette. Jól alakult a találkozó.....egészen a 37. percig, amikor Bouadla buta szabálytalanság miatt begyűjtötte második sárgalapját. A kiállított játékos még az öltző folyosón sem járt, Volodko kilőtte a bal sarkot, 1-1. A szünet után aggasztó BATE fölény alakult ki, és ez a 66. percre góllá is érett. Rodionov kotorta közelről a labdát Novakovic kapujába. Folytatásban maradt a fehérorosz fölény, és végül a 94. percben egy kapushibát kihasználva kiharcolta Krivets a továbbjutást a boriszoviaknak.
Így a Loki kényszerűlt búcsúzni a Bajnokok Ligájától. Folytatás az Európa Ligában, sorsolás: augusztus 8. (péntek), játéknapok: augusztus 21; augusztus 28, egyaránt csütörtök mind a két dátum.

MÉRKŐZÉSEK

Partner: Livescore.in

RANGLISTA

ÜZENŐFAL

Batistuta:
Gratulálok én is a győzteseknek! Kemény küzdelem volt itt is, mint a döntőben. :)