Teljes eredménylista!

2014.08.10. (vasárnap):
Diósgyőri VTK - Haladás 3:0 (0:0)
Miskolc, 5500 néző. Vezette: Németh Á.
Gólszerzők: 68. perc: 1-0 Jagodics (öngól); 81. perc: 2-0 Németh M.; 91. perc: 3-0 Fehér (öngól)
Az első félidő első felében inkább a hazaiak uralták a játékot, majd a Haladás erősített, egy kapufát is lőtt. A szünet után újra a DVTK irányított, s fölénye gólokban is megmutatkozott, igaz, a szerencsével sem állt hadilábon, ha a két öngólra gondolunk.

2014.08.09. (szombat):

Budapest Honvéd - Nyíregyháza  0:1 (0:0)
Budapest, Bozsik stadion, 1000 néző. Vezette: Farkas Á.
Gólszerző: 63. perc: 0-1 Bajzát.
Kiállítva: 67. perc: Fodor (Nyíregyháza)
Igazán jó lehetőség egyik oldalon sem akadt az első félidőben, a Honvéd többet támadott, a Nyíregyháza inkább védekezett. A folytatás kimaradt hazai helyzetekkel kezdődött, majd jött a váratlan fordulat: egy ellentámadás végén a vendégek gólt lőttek. A Honvéd emberelőnybe került, ám 10 ember ellen sem sikerült egyenlítenie.

Videoton - Győri ETO  3:2 (0:1)
Székesfehérvár, 3600 néző. Vezette: Iványi.
Gószerzők: 41. perc: 0-1 Pátkai; 59. perc: 1-1 Wolfe (öngól);  66.perc: 1-2 Rudolf; 75. perc: 2-2 Juhász; 83. perc: 3-2 Nikolic.
A meleg ellenére jó iramú első félidőt produkáltak a csapatok. A nézők fordulatos összecsapást láthattak, amelyben kétszer is a vendégek vezette, ám az egyenlítés nem maradt el, sőt a vezetést is megszerezte, majd a meccset megnyerte a Videoton. Így maradt 100%-os a fehérvári együttes.

Lombard Pápa - Kecskeméti TE
  3:2 (3:2)
Pápa, 1500 néző. Vezette: Szabó Zs.
Gólszerzők: 7. perc: 0-1 Novák;  20. perc: 1-1 Sluka;  30. perc: 1-2 Pavicevic;  42. perc: 2-2 Csizmadia;  43. perc: Popin.
Gyorsan vezetést szereztek a vendégek, de a Pápa hamar egyenlített. Az újabb kecskeméti gól után még többet támadott a hazai együttes, ennek eredményeként még a szünet előtt két gyors találattal fordított. A második félidőben a kecskemétiek futballoztak aktívabba, mégis pont nélkül maradtak.

Pécsi MFC - Újpest 1:1 (1:0)

Pécs, 2000 néző. Vezette: Erdős
Gólszerzők: 44. perc: 1-0 Mohol (11-esből);  55. perc: 1-1 Simon.
Az első félidőben az Újpest birtokolta többet a labdát, de 11-esből mégis a Pécs szerzett vezetést. Ezen kívül több lövés nem ment kapura egyik oldalon sem. A gól után a hazaiak edzőjét, Véber Györgyöt a játékvezető elküldte a kispadtól. Szünet után sorra vezette támadásait az Újpest, s tíz perc elteltével egyenlített. Továbbra is a vendégek irányítottak, de gól már nem esett.

DVSC-TEVA - Puskás Akadémia  2:0 (1:0)
Debrecen, Nagyerdei Stadion 5000 néző. Vezette: Fábian.
Gólszerzők: 34. perc: 1-0 Zsidai;  89. perc: 2-0 Zsidai.
Nagy lendülettel kezdett a Loki, gólhelyzetei sokáig mégis a Puskás Akadémia csapatának akadtak. Bő fél óra elteltével aztán egy szép akció végén, egy távoli lövéssel vezetést szereztek a hazaiak. A második félidőben támadóbb felállásban jött ki a vendégegyüttes, és meg is próbált elől aktívabban futballozni. Emiatt azonban hátul több terület maradt a debrecenieknek, akik lehetőségeik közül egyet gólra is váltottak.

2014.08.08. (péntek):

MVM Paks - MTK  3:0 (1:0)
Paks, 1500 néző. Vezette: Solymosi
Gólszerzők: 3. perc 1-0 Bartha; 58. perc: 2-0 Eppel; 85. perc: 3-0 Könyves.
Nagy lendülettel kezdte a mérkőzést a Paks, és hamar vezetést is szerzett. Ezt követően is több lehetősége volt a hazaiaknak, de ezek kimaradtak, később a színvonal visszaesett. A második félidőben is a Paks irányított, fölénye gólokban is megmutatkozott.

A Ferencváros - Dunaújváros találkozó ELMARADT!

MÉRKŐZÉSEK

Partner: Livescore.in

RANGLISTA

ÜZENŐFAL

Batistuta:
Gratulálok én is a győzteseknek! Kemény küzdelem volt itt is, mint a döntőben. :)