Young Boys (svájci) - DVSC-TEVA 3:1 (1:1)
Bern, 5000 néző. Vezette: Tom Harald Hagen (norvég)
Young Boys: Mvogo - Hadergjonaj, Von Bergen, Rochat, Lecjaks - Steffen (Nikci 87.), Bertone, Sanogo, Nuzzolo - Costanzo (Kubo 77.) - Frey.
DVSC-TEVA: Poleksic - Jovanovic, Mészáros, Máté, Korhut - Bódi, Zsidai, Varga J., Szakály - Seydi (Kulcsár 74.), Sidibe
Gólszerzők: 26. perc: 1-0 Nuzzolo; 39.perc: Sidibe; 67.perc: 2-1 Steffen; 87. perc: 3-1 Frey.
Sárga lapok: 1-2; Szögletek:  8:4.

A mérkőzésről: Svájci fölénnyel indult a találkozó, ami a 26. percben meg is hozta gyümölcsét, Nuzzolo stukkolta Poleksic kapujába a labdát. A folytatásban is maradt támadásban a hazai csapat, de Sidibe egy ajándék passz után egyenlíteni tudott. A szünet után nehezen lendült játékba a Young Boys. A 67. percben egy szöglet utáni beadásból újra betaláltak a svájciak, amit a 87. percben hasonló módon másoltak, amikor is Frei növelte két gólosra a hazaiak előnyét. A hátrány nem ledolgozhatatlan, de nem lesz egyszerű a jövő csütörtökön esedékes visszavágó.

MÉRKŐZÉSEK

Partner: Livescore.in

RANGLISTA

ÜZENŐFAL

Batistuta:
Gratulálok én is a győzteseknek! Kemény küzdelem volt itt is, mint a döntőben. :)