Vissza ide: Hírek >>

Hazai pályán kapott ki a Real Madrid a címvédó Atlético Madridtól

Az Atlético kiváló helyzetkihasználásainak köszönhetően visszavágott a BL vereségért a Real Madriddal szemben!

A rögzített szituációk még mindig gyenge pontja a királyi gárdának, ezt a 10. percben a vendég csapat be is bizonyította, Koke szögletét az ötös vonalán magányosan váró Tiago könnyedén és pontosan fejelt a kapu bal felső sarkába.( 0-1 )A Real ez után megrázta magát, ám támadásaik célt nem értek, kaput nem találtak. Majd egy buta hibát követően, Siquera buktatta fel C. Ronaldot a 16-oson belül, a bíró pedig habozás nélkül a tizenegyes pontra mutatott, amit a sértett magabiztosan értékesített is. ( 1-1 ) A végeredményt a csereként beállt Arda Turan állította a 76. percben egy gyönyörüen megkomponált támadást követően, Raul Garcia átlépett labdáját kegyetlenül a kapuba vágta. ( 1-2 ) A meccs további részében a Real folyamatosan rohamozott, de az Atlético masszív védelmét nem tudták feltörni! Ezzel az idegenbeli győzelemmel a piros-fehér madridiak a tabella második helyére ugrottak, 2 ponttal lemaradva az eddig minden meccsüket megnyerő Barcelona mögé.

Batistuta:
Gratulálok én is a győzteseknek! Kemény küzdelem volt itt is, mint a döntőben. :)