Teljes eredménylista!

2014.09.21. (vasárnap):
Újpest - Ferencváros 2:1 (0:0)
Budapest, Szusza Ferenc stadion, 8500 néző. Vezette: Farkas Á.
Gólszerzők: 51. perc: 1-0 Vasiljevic (11-esből); 56 .perc: 1-1 Mateos (11-esből); 72. perc: 2-1 Simon.
Az első félidőben az újpestiek voltak fölényben, két kapufáig és egy nagy helyzetig jutottak. A zöld-fehéreknek egyetlen ziccerük volt. A szünet után gyors gólváltás történt, majd a 72. percben megszületett a győztes találat, Simon révén. A Ferencváros próbálkozott, de egyenlíteni már nem tudott.

DVSC-TEVA - Kecskeméti TE 0:0
Debrecen, 2500 néző. Vezette: Bognár.
Nagy mezőnyfölényben futballozta végig az első félidőt a Debrecen, ennek ellenére a vendégek jártak közelebb a gólszerzéshez. A szünet után sem változott a játék képe, Kondás Elemér együttese szinte végig egy kapuzott, ugyanakkor a legnagyobb lehetőséget ezúttal is a Kecskemét puskázta el.

2014.09.20.(szombat):
Nyíregyháza - Győri ETO 2:3 (1:2)

Nyíregyháza, 2002 néző. Vezette: Vad II.
Gólszerzők: 8. perc: 0-1 Rudolf; 19. perc: 1-1 Pákolicz; 32. perc: 1-2 Rudolf; 51.perc: 1-3 Priskin; 69. perc: 2-3 Bajzát.
Egy kontrából gyorsan gólt kapott a Nyíregyháza, Rudolf találatára azonban még volt válaszuk a hazaiaknak Pákolicz révén. A következő győri találat után már nem tudott egyenlíteni a Szpari. A fordulást követően a győriek tovább támadtak és Priskin megmozdulása után sikerült növelniük az előnyüket. Bajzát már csak szépíteni tudott.

Diósgyőri VTK - Budapest Honvéd 2:1 (0:1)
Miskolc, 4800 néző. Vezette: Szabó Zs.
Gólszerzők: 45. perc: 0-1 Hidi; 59. perc: 1-1 Bognár I; 86. perc: 2-1 Takács.
Kiállítva: 15. perc: Antal (Diósgyőir VTK).
A találkozó előtt jóval esélyesebbnek számító miskolciak az első negyedóra végén nehéz helyzetbe kerültek, ugyanis kapusukat a játékvezető kiállította. A Honvéd kihasználta a lehetőséget. A fordulás után nagy rohamokat indítottak a hazaiak, és nemcsak egyenlíteni, hanem a győzelmet is sikerült megszerezniük.

MTK - Dunaújváros 2:0 (1:0)
Budapest, Bozsik Stadion, 1000 néző. Vezette: Kassai.
Gólszerzők: 37. perc: 1-0 Pölöskei Zs; 64. perc: 2-0 Kanta J. (11-esből).
A várakozástól eltérően az utolsó előtti helyen álló Dunaújváros nem játszott alárendelt szerepet az első félidőben, de az MTK a félidő hajrájában Pölöskei góljával előnybe került. A fordulás után Garami mester csapata őrizte az eredményt, majd Kanta büntetőjével bebiztosította a győzelmet.

Haladás - Videoton 0:2 (0:2)
Szombathely, 2120 néző. Vezette: Andó-Szabó.
Gólszerzők: 24.perc: 0-1 Nikolics; 33.perc: 0-2 Nikolics.
Kiállítva: 27.perc: Kopunek (Haladás); 42. perc: Halmosi (Haladás)
Kiegyenlített első félidőt láthatott a közönség, amíg a Haladás egy kiállítás miatt nem fogyatkozott meg. Ezt kihasználva a Videoton megszerezte a vezetést, aztán Halmosi is kiszállt. A folytatásban a Vidi az eredmény tartására törekedett, ez nem is okozott gondot nekik, így könnyedén gyűjtötték be a három pontot.

Puskás Akadémia - Lombard Pápa 3:0 (2:0)
Felcsút, 500 néző. Vezette: Erdős.
Gólszerzők: 7. perc: 1-0 Szakály D.; 42. perc: 2-0 Tischler; 88.perc: 3-0 Sallai.
Szép támadás után szerzett vezetést a Puskás a találkozó elején, majd Tischler erőszakossága újabb felcsúti gólt eredményezett. A második játékrészben inkább a pápaiak próbálkoztak gólszerzéssel. A mérkőzés végén a csereként beállt 17 éves Sallai állította be a végeredményt.

2014.09.19. (péntek):
Pécsi MFC - MVM Paks 1:1 (0:0)
Pécs, 1500 néző. Vezette: Solymosi.
Gólszerzők: 86. perc: 0-1 Bertus;  93. perc: 1-1 Kovács G. (öngól).
Az első félidőben kiegyenlített játékot láthatott a pécsi közönség, igazán nagy gólszerzési lehetőség egyik együttes előtt sem adódott. Fordulás után sem változott igazán a mérkőzés. Már-már úgy tűnt, gól nélkül zárul a mérkőzés, a hajrában azonban előbb Bertus szögletéből elért találattal megszerezte a vezetést, majd a hosszabbításban a Pécs egy öngóllal egyenlített.

MÉRKŐZÉSEK

Partner: Livescore.in

RANGLISTA

ÜZENŐFAL

Batistuta:
Gratulálok én is a győzteseknek! Kemény küzdelem volt itt is, mint a döntőben. :)