SALGÓTARJÁNI BTC-PUEBLA - BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 1-3
ÚJPEST FC - SZOMBATHELYI HALADÁS 2-0
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC - GYŐRI ETO FC 1-2
GYIRMÓT FC GYŐR - KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC 1-0

A footballtipp.hu a helyszínen tekintette meg a következő mérkőzést, és ad részletesebb tudósítást:

KISVÁRDA MASTER GOOD - NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 3-2 (0-2)
Kisvárda, 1300 néző. Vezette: Veizer.
Gólszerzők: 4.perc: 0-1 Spitzmüller; 11.perc: 0-2 Pákolicz; 57. perc: 1-2 Myke; 70.perc: 2-2 Erős; 79. perc: 3-2 Brankovics.
A Várda előtt adódott az első nagy helyzet, mégis a Nyíregyháza szerezte meg a vezetést, amit 8 perc múlva megnyugtatóvá is tudott tenni. A hazaiak tovább próbálkoztak, de ordító helyzetig nem igazán jutottak, a vendégek viszont elégedettek voltak a két gólos előnnyel.  Szünetben Csábi mester Bajzátot majd később Kosticot is pihenőre fogta.....lehet korán tette....a Kisvárda előrejátékban méginkább lendületet vett, és sikerült a hátrányt faragni, majd a kitartó lendület 13 perc múlva már egalizálni tudta a különbséget. A Nyíregyháza összerogyott, a Kisvárda méginkább támadóvá vált, aminek a 79. percben meg is lett a gyümölcse. Az utolsó 10 percben próbálta döntetlenre menteni a mérkőzést a Szpari, de felpörögni már nem igazán tudtak, így a második félidei játék alapján megérdemelten jutott tovább a Kisvárda. Nyíregyházán viszont elgondolkozhatnak egy esetleges hétvégi vereség után azon, hogy valami nem stimmel.

A 4. forduló mérkőzéseit 2014. október 29-én (szerda) rendezik.

MÉRKŐZÉSEK

Partner: Livescore.in

RANGLISTA

ÜZENŐFAL

Batistuta:
Gratulálok én is a győzteseknek! Kemény küzdelem volt itt is, mint a döntőben. :)