A Puskás Akadémia 0-2-ről nyert a Dunaújváros ellen

Teljes eredménylista!

2014.09.28. (vasárnap):
Videoton - Diósgyőri VTK 2:1 (0:0)
Székesfehérvár, 5000 néző. Vezette: Bognár.
Gólszerzők: 55. perc: 1-0 Nikolics; 81.perc: 1-1 Grumic; 86.perc: 2-1 Alves (öngól)
Az első félidőben a helyzeteket tekintve a hazaiak közelebb álltak a gólhoz, de a szünetig egyik félnek sem sikerült betalálnia. A második játékrész elején fokozták a nyomást a hazaiak, és Nikolics Pazar gólt lőtt. A vendégek nem adták fel, és egyenlítettek, de egy nagy baki miatt folytatódhatott a Vidi pazar győzelmi sorozata.

Ferencváros - Haladás 0:0
Budapest, Groupama Aréna, 6000 néző. Vezette: Fábián.
Az első félidőben egyértelműen a Ferencváros játszott fölényben, számos gólszerzési lehetőségük volt a zöld-fehéreknek, de – Lamah révén – csak kapufáig jutottak. A folytatásban sem változott a játék képe, a hazaiak nagyon akartak, igyekeztek, azonban ahogy fogyott az idő, úgy váltak egyre görcsösebbé, így maradt a gól nélküli döntetlen.

2014.09.27. (szombat):
Kecskeméti TE - Nyíregyháza 1:0 (1:0)
Kecskemét, 1102 néző. Vezette: Kassai.
Gólszerző: 35. perc: 1-0 Bebeto.
Az első félidőben a Kecskemét több helyzetéből egyet értékesített, s megérdemelten vonulhatott előnnyel az öltözőbe. A fordulás után csak küzdelem folyt a pályán, de gólhelyzetet egyik csapat sem tudott kialakítani, így az eredmény már nem változott.

Győri ETO - MTK 1:2 (0:0)
Győr, 2500 néző. Vezette: Iványi.
Gólszerzők: 57. perc: 1-0 Strestík; 80.perc: 1-1 Strestík (öngól); 86.perc: 1-2 Hrepka.
Az első félidőben a mezőnyben folyt a játék. A szünetet követően egyre inkább fölénybe került az ETO, amely Marek Strestík révén hamar megszerezte a vezetést. A cseh játékos alig több mint 20 perccel később ismét betalált, igaz saját kapujába sikerült. A vendégek négy perccel a lefújás előtt az első kapura lövésükből fordítottak.

MVM Paks - DVSC-TEVA 2:1 (1:1)
Paks, 1000 néző. Vezette: Farkas.
Gólszerzők: 16.perc: 0-1 Kulcsár; 37. perc: 1-1 Bartha;  92. perc: 2-1 Báló.
Kiállítva: 73.perc: Kulcsár (DVSC-TEVA); 91.perc: Zsidai (DVSC-TEVA).
A Debrecen kezdte jobban a találkozót, és az első negyedóra végén vezetést is szerzett. A Paks egyenlítése meglepetés volt. A folytatásban rohamozott a Loki, de támadójátékából hiányzott az átütőerő. Végül a kettős emberhátrány kiütközött, és a hazaiak a meccs végén megszerezték a győztes gólt.

Puskás Akadémia - Dunaújváros 3:2 (0:2)
Felcsút, 300 néző. Vezette: Vad II.
Gólszerzők: 40. perc: 0-1 Orosz;  45. perc: 0-2 Peric; 61.perc: 1-2 Lorentz; 69.perc: 2-2 Szakály D.; 78. perc: 3-2 Tischler.
Kiállítva: 77.perc: Jakab (Dunaújváros).
Noha aktívabb volt a hazai gárda, a helyzeteit a PASE értékesítette. A fordulást követően nagy erőket mozgósított a Puskás, s próbálkozásait siker koronázta. Fordulatos, jó iramú mérkőzésen tartotta otthon a három pontot a felcsúti csapat.

Lombard Pápa - Újpest 0:0
Pápa, 1000 néző. Vezette: Németh Á.
Az első félidőben mindkét csapat előtt több lehetőség is adódott, de gól nem született. A helyzetek alapján a lila-fehérek jártak közelebb a gólhoz. Nem sokkal a fordulást követően Popin révén a hálóba talált a hazai csapat, de a játékvezető érvénytelenített a találatot. Végül maradt a gól nélküli döntetlen.

2014.09.26. (péntek):
Budapest Honvéd - Pécsi MFC 1:2 (0:0)
Budapest, Bozsik stadion, 1000 néző. Vezette: Erdős.
Gólszerzők: 49.perc: 0-1 Kővári; 63.perc: Szatmári L.; 66.perc: Youla (11-esből).
Kiállítva: 65.perc: Romic (Pécsi MFC); 90.perc: Pölöskey (Pécsi MFC).
Az első félidőben nem diktált túl nagy iramot a két csapat. A második játékrészt jól kezdték a vendégek, szinte azonnal vezetést szereztek, majd növelték is azt. Egy kiállítás után szépített a Honvéd, de egyenlíteni már nem volt ereje.

MÉRKŐZÉSEK

Partner: Livescore.in

RANGLISTA

ÜZENŐFAL

Batistuta:
Gratulálok én is a győzteseknek! Kemény küzdelem volt itt is, mint a döntőben. :)