Teljes eredménylista!

2014.10.24. (péntek):
Újpest - Nyíregyháza 3:2 (2:1)

Budapest, Szusza Ferenc stadion, 980 néző. Vezette: Erdős.
Gólszerzők: 12. perc: 1-0 Simon K.; 27.perc: 2-0 Bardhi; 42.perc: 2-1 Pekár; 83.perc: 3-1 Stanisavljevic; 88.perc: 3-2 Molnár.
Az első félidő nagy részében az történt a pályán, amit az Újpest akart. Ennek eredményeként a fővárosi csapat már a játékrész közepére kétgólos előnyre tett szert, de a vendégek szépítettek. Fordulás után kiegyenlítetté vált a játék. Az Újpest még kihagyott egy 11-est, de így is győzött.

2014.10.25. (szombat):
Puskás Akadémia - MTK 0:1 (0:1)

Felcsút, 500 néző. Vezette: Pintér.
Gólszerző: 27.perc: 0-1 Pölöskei Zs.
Az MTK többet birtokolta a labdát, helyzeteket dolgozott ki és Pölöskei Zsolt szép kapáslövésével a vezetést is megszerezte. A gól után a Puskás több helyzetet is kidolgozott, de az eredmény nem változott. A második félidőben a hazai csapat az egyenlítésért küzdött, míg a vendégek a vezetést őrizték, sikeresen.

Kecskemét - Budapest Honvéd 1:0 (1:0)
Kecskemét, 983 néző. Vezette: Farkas Á.
Gólszerző: 9.perc: 1-0 Balázs.
Kiállítva: 50.perc: Ignjatovic (Budapest Honvéd).
Az első félidőben a Kecskemétnek több gólhelyzetet volt és megérdemelten jutott vezetéshez. A második félidő elején a kitörő Balázs buktatásáért Ignjatovic megkapta második sárga lapját. A kiállítás után növelhette volna előnyét a hazai gárda, de csak egy lesgólra és egy kapufára futotta. A Honvéd viszont nem tudott egyenlíteni.

Pécsi MFC - Lombard Pápa 1:2 (1:0)
Pécs, 300 néző. Vezette: Iványi.
Gólszerzők: 35.perc: 1-0 Márkvárt; 47.perc: 1-1 Zulevs; 91.perc: 1-2 Coroian.
A hazaiak kezdték jobban a mérkőzést, több helyzetük is volt, s a vezetést is megszerezték. A második félidő vendég-góllal kezdődött. A folytatásban a Pécs játszott fölényben, mégis a győztes találatot a Pápa érte el.

Diósgyőri VTK - Dunaújváros 3:3 (0:3)
Miskolc, 3170 néző. Vezette: Andó-Szabó.
Gólszerzők: 16.perc: 0-1 Böőr (11-esből); 23.perc: 0-2 Nikházi; 25.perc: 0-3 Böőr; 47.perc: 1-3 Bacsa; 63.perc: 2-3 Grumic; 90.perc: 3-3 Marjanovic.
Kiállítva: 14.perc: Alves (Diósgyőri VTK).
A Diósgyőrt sokkolta a kiállítás és a bekapott gól, ezt ki is használták a vendégek, s 3:0-ra növelték előnyüket. A házigazdák nem adták fel, szünet után hamar szépítettek, majd egy gólra csökkent ették hátrányukat. A DVTK mindent egy lapra tett fel, rohamozott, s a legvégén, a lefújás előtt sikerült kiegyenlítenie.

Videoton - MVM Paks 2:0 (0:0)
Székesfehérvár, 1883 néző. Vezette: Kassai.
Gólszerzők: 57.perc: 1-0 Oliveira; 93.perc: 2-0 Nikolics.
Az alacsony színvonalú első félidőben kevésszer forogtak veszélyben a kapuk. Szünet után tovább rohamozott a fehérvári csapat és Oliveira révén sikerült is a vezetést megszerezni. A vendégek nem tudtak kialakítani igazi gólhelyzetet – sőt – az utolsó pillanatban növelte előnyét a listavezető.

2014.10.26. (vasárnap):
DVSC-TEVA - Ferencváros 2:2 (0:1)
Debrecen, 8157 néző. Vezette: Szabó.
Gólszerzők: 14.perc: 0-1 Ugrai; 56.perc: 1-1 Varga J; 57.perc: 2-1 Szakály P.; 79.perc: 2-2 Lauth.
Jó iramú és élvezetes első félidőt láthatott a közönség, felváltva forogtak veszélyben a kapuk, és a vendégeknek sikerült vezetést szerezniük. Több helyzet kimaradt a szünetig, újabb gól már nem esett. A második játékrészben hamar egyenlített, majd a vezetést is átvette a házigazda. Az FTC azonban nem adta fel, újabb gólt szerzett, így reális eredmény született.

Haladás - Győri ETO 0:2 (0:2)
Szombathely, 1630 néző. Vezette: Vad II.
Gólszerzők: 36.perc: 0-1 Varga R.; 42.perc: 0-2 Völgyi D.
Az első félidőben egyértelmű mezőnyfölényben játszott a Győr, amely Varga révén megérdemelten szerzett vezetést. Nem sokkal a szünet előtt Rózsa, a hazaiak kapusa Völgyi csavart szögletét a hálóba ütötte. Szentes Lázár, a szombathelyiek új vezetőedzője kettős cserével próbálta felrázni tanítványait, akik a legnagyobb lehetőséget is elhibázták, nem tudtak gólt szerezni.

MÉRKŐZÉSEK

Partner: Livescore.in

RANGLISTA

ÜZENŐFAL

Batistuta:
Gratulálok én is a győzteseknek! Kemény küzdelem volt itt is, mint a döntőben. :)