2014.10.31. (péntek):
Kecskemét - Puskás Akadémia 2:1 (2:1)
Kecskemét, 1012 néző. Vezette: Kassai.
Gólszerzők: 5.perc: 0-1 Tischler; 37.perc: 1-1 Varga R.; 45.perc: 2-1 Bebeto.
Az első félidőben Tischler góljával gyorsan vezetést szerzett a vendégcsapat. A félidő hajrájában egy szép támadás végén a Kecskemét Varga góljával egyenlített, majd az utolsó percben a vezetést is megszerezték. A második félidőben a Puskás Akadémia játszott mezőnyfölényben, de a Kecskemét kivédekezte a meccset.

2014.11.01. (szombat):
Győri ETO - Diósgyőri VTK 1:1 (0:0)

Győr, 2500 néző. Vezette: Erdős.
Gólszerzők: 71.perc: 1-0 Priskin; 76.perc :1-1 Marjanovic.
Viszonylag kevés esemény történt az első félidőben. Fordulás után a hazaiak voltak fölényben, s a hajrá kezdetén a csereként beállt Priskin révén meg is szerezték a vezetést, a DVTK azonban öt perc múlva egyenlített. Az utolsó tíz percben a csapatok nagy energiát fektettek a mérkőzés megnyeréséért, de nem jártak sikerrel.

Dunaújváros - Pécsi MFC 3:2 (0:1)
Dunaújváros, 1200 néző. Vezette: Solymosi.
Gólszerzők: 29.perc: 0-1 Balogh B.; 55.perc: 1-1 Petneházi; 64.perc: 1-2 Márkvárt; 79.perc: 2-2 Böőr Z.; 82.perc: 3-2 Godslove.
Az első félidőben a Dunaújváros irányította a mérkőzést, de a Pécs szerzett vezetést. A fordulást követően gyorsan egyenlített a hazai csapat, de a vendégek újabb gólt szereztek. A hazaiak nagy erőfeszítéseit végül siker koronázta, és megnyerték a találkozót.

Nyíregyháza - Haladás 2:0 (0:0)
Nyíregyháza, 1561 néző. Vezette: Németh Á.
Gólszerzők: 64.perc: 1-0 Koller K.; 76.perc: 2-0 Törtei T.
Aktívabban kezdte a mérkőzést a Nyíregyháza, a kialakított helyzeteket azonban kihagyta. Majd a Haladás a véleményes kezezésért kapott büntetőjét Balogh kapus hárította. A szünet után folytatódott a küzdelmes játék. A vendégek egy védelmi hibáját kihasználva a Nyíregyháza szerezte meg a vezetést, 12 perccel később pedig szabadrúgásból növelte előnyét a nyírségi csapat, és megnyerte a mérkőzést.

Lombard Pápa - DVSC-TEVA 0:2 (0:0)
Pápa, 1500 néző. Vezette: Andó-Szabó.
Gólszerzők: 57.perc: 0-1 Brkovic; 83.perc: 0-2 Lázár P.
Kiállítva: 42.perc: Kulcsár T. (DVSC-TEVA)
Alacsony színvonalú első félidőt láthatott a közönség, melynek során valamelyest a Debrecen volt veszélyesebb. A kiállítás ellenére a hajdúságiak kezdeményezőbbek maradtak és vezetést szereztek, majd a hajrában még növelték, és tették megnyugtatóvá előnyüket.

Ferencváros - MVM Paks 0:0
Budapest, Groupama Aréna, 6241 néző. Vezette: Farkas Á.
Hatalmas fölényben futballozott a Ferencváros az első félidőben, de helyzeteit nem tudta értékesíteni. A fordulást követően a vendégek szinte teljesen feladták a támadások lehetőségét és egyértelműen a döntetlen megtartására rendezkedtek be, és ezt sikerrel oldották meg.

2014.11.02. (vasárnap):
MTK - Újpest 0:1 (0:0)
Budapest, Bozsik stadion, 2000 néző. Vezette: Iványi.
Gólszerző: 85.perc: 0-1 Balogh B.
Az első félidő alacsony színvonalú játékot hozott, mindkét csapat sok hibával és pontatlanul játszott, a szünetig nem esett gól. A folytatásban már inkább az Újpest akarata érvényesült, mégis a hazaiak jutottak büntetőhöz, amelyet Kanta kihagyott. A lila-fehérek a hajrában megérdemelten szerezték meg a győztes gólt.

Videoton - Budapest Honvéd 1:0 (1:0)
Székesfehérvár, 2673 néző. Vezette: Vad II.
Gólszerző: 43.perc: 1-0 Kovács I.
Aktívabban kezdett majd a 30. perctől tovább fokozta a nyomást a Videoton, s ennek eredményeként – Kovács István szép egyéni megmozdulása után – meg is szerezte a vezetést. A fordulást követően sem sokat változott a játék képe: helyzeteket dolgozott és hagyott ki a fehérvári csapat, miközben a Honvéd nem veszélyeztette a kaput.

MÉRKŐZÉSEK

Partner: Livescore.in

RANGLISTA

ÜZENŐFAL

Batistuta:
Gratulálok én is a győzteseknek! Kemény küzdelem volt itt is, mint a döntőben. :)