Teljes eredménylista!

2014.11.07. (péntek):
Budapest Honvéd - Ferencváros 2:3 (1:0)

Budapest, Bozsik Stadion, 1650 néző. Vezette: Fábián.
Gólszerzők: 28.perc: 1-0 Youla (11-esből); 47.perc: 1-1 Böde; 49.perc: 1-2 Lauth; 55.perc: 2-2 Youla (11-esből); 90.perc: 2-3 Lamah (11-esből).
Kiállítva: 89.perc: Alcibiade (Budapest Honvéd)

A Ferencváros kezdte jobban a találkozót, de aztán a hazaiak átvették az irányítást, és egy értékesített büntető után előnnyel vonulhattak szünetre. A folytatásban a vendégek alig 5 perc alatt megfordították az állást. Kiegyenlítetté vált a játék, majd újabb két 11-es következett, ám a vendégek nyertek.

2014.11.08. (szombat):
Kecskemét - Videoton 0:0
Kecskemét, 1882 néző. Vezette: Iványi.
Kiállítva: 75.perc: Patvaros (Kecskemét)
Az első félidőben egyik csapat sem tudott fölénybe kerülni, a Kecskemét hagyott ki egy nagy gólhelyzetet. A folytatásban a Videoton fokozatosan fölénybe került, majd Patvaros kiállítása után a Kecskemét csak a védekezéssel törődött, s ez sikeresen tette.

MVM Paks - Lombard Pápa 3:0 (1:0)
Paks, 1000 néző. Vezette: Németh.
Gólszerzők: 45.perc: 1-0 Báló (11-esből); 68.perc: 2-0 Haraszti; 90.perc: 3-0 Bor.
A hazaiak az első félidőben mezőnyfölényben futballoztak, és a szünet előtt megszerezték a vezetést. A pápaiak a folytatásban sem tudtak mit kezdeni a paksiakkal, akik sima győzelmet arattak.

Újpest - Puskás Akadémia 1:1 (0:0)
Budapest, Szusza Ferenc stadion, 3000 néző. Vezette: Vad II.
Gólszerzők: 47.perc: 0-1 Szakály D.; 48.perc: 1-1 Simon K.
Kiállítva: 87.perc: Vaszicsku (Puskás Akadémia)

A várakozásoknak megfelelően az Újpest irányította a találkozót, de igazi gólhelyzetet nem tudott kialakítani. A szünet után szinte azonnal egy szöglet után vezetést szerzett a felcsúti csapat, de nem örülhettek sokáig, mert Simon a középkezdés utáni első támadásból egalizált. A folytatásban egy kapuzott az Újpest, de győzni nem tudott.

Pécsi MFC - Győri ETO 0:3 (0:2)
Pécs, 600 néző. Vezette: Szabó.
Gólszerzők: 13.perc: 0-1 Martinez; 19.perc: 0-2 Martinez; 67.perc: 0-3 Priskin.
Az első percektől kezdve a győriek birtokolták többet a labdát, s a fölényük hamar gólokba is megmutatkozott. A fordulás után is az ETO irányította a játékot, s Priskin gólja gyakorlatilag el is döntötte a három pont sorsát.

DVSC-TEVA - Dunaújváros 2:0 (0:0)
Debrecen, 2600 néző. Vezette: Pintér.
Gólszerzők: 60.perc: 1-0 Máté P.; 79.perc: 2-0 Brkovic.
Nagy lendülettel kezdett a Debrecen, de a fölényét nem tudta gólra váltani. A fordulást követően is a hazaiak voltak mezőnyfölényben és egy szöglet után Máté Péter révén meg is szerezték a vezetést. Egy újabb sarokrúgás után a csapat másik belső védője Brkovic bebiztosította a győzelmet.

2014.11.09. (vasárnap):
Haladás - MTK 0:3 (0:1)

Szombathely, 1300 néző. Vezette: Andó-Szabó.
Gólszerzők: 4.perc: 0-1 Hrepka; 85.perc: 0-2 Torghelle; 86.perc: 0-3 Bese.
A vendégek már a negyedik percben vezetést szereztek. A folytatásban a hazaiak átvették az irányítást, és több nagy lehetőséget is kidolgoztak, de a vendégek kapusa jól védett. A fordulást követően már nem futballoztak veszélyesen a hazaiak, s az MTK könnyedén őrizte előnyét, sőt, a hajrában még növelni is tudta azt.

Diósgyőri VTK - Nyíregyháza Spartacus 2:1 (0:1)
Miskolc, 7000 néző. Vezette: Kassai.
Gólszerzők: 19.perc: 0-1 Pákolicz; 60.perc: 1-1 Griffiths; 75.perc: 2-1 Marjanovic.
Kiállítva: 47.perc: Nagy Z. (Nyíregyháza Spartacus)

Az első félidőben gyorsan vezetéshez jutott a Nyíregyháza, mely a folytatásban szervezetten védekezett. A második félidő elején emberhátrányba kerültek a vendégek, és ezt kíméletlenül kihasználta a hazai gárda.

MÉRKŐZÉSEK

Partner: Livescore.in

RANGLISTA

ÜZENŐFAL

Batistuta:
Gratulálok én is a győzteseknek! Kemény küzdelem volt itt is, mint a döntőben. :)