Teljes eredménylista!

2014.11.28. (péntek):
Dunaújváros - Budapest Honvéd 0:0
Dunaújváros, 1000 néző. Vezette: Iványi.
Mindkét csapat támadólag lépett fel, így mindkét fél előtt adódtak helyzetek, de a kapusok jól védtek, illetve a Honvéd gólját les miatt nem adta meg a játékvezető. A második játékrészt a hazaiak kezdték jobban, aztán a kispestiek is ritmust váltottak, és kapujukhoz szegezték ellenfelüket, de ez sem vezetett eredményre. Végül maradt a gól nélküli döntetlen.

2014.11.29. (szombat):
Újpest - Haladás 1:0 (0:0)
Budapest, Szusza Ferenc stadion, 1500 néző. Vezette: Fábián.
Gólszerző: 76.perc: 1-0 Stanisavljevic.
Kiállítva: 57.perc: Zsirai (Haladás); 84.perc: Bardhi (Újpest); 87.perc: Jagodics (Haladás).

Az első perctől veszélyesebben futballozott a győzelemre esélyesebb Újpest, de a szünetig nem tudta feltörni a vendégek védelmét. A folytatásban egy kiállítás miatt megfogyatkozott a Haladás, így a lila-fehérek meg nagyobb fölényben játszottak, amely aztán góllá érett, és meghozta a győzelmet is.

MTK - Pécsi MFC 3:2 (1:2)
Budapest, Bozsik stadion, 500 néző. Vezette: Pintér
Gólszerzők: 4.perc: 1-0 Torghelle; 24.perc: 1-1 Frank; 44.perc: 1-2 Nagy J.; 65.perc: 2-2 Csiki; 87.perc: 3-2 Csiki.
Az MTK kezdte jobban a mérkőzést Torghelle korai góljának köszönhetően, de az eseménytelen első félidőben mégis fordított a Pécs, amely a két találaton kívül nem sok veszélyt jelentett a hazaiak kapujára. A folytatásban is az MTK akarata érvényesült. A kevés lehetőségeit kihasználta az MTK, így sikerült megszerezni a győzelmet.

Lombard Pápa - Videoton 0:5 (0:3)
Pápa, 400 néző. Vezette: Andó-Szabó.
Gólszerzők: 9.perc: 0-1 Nikolics; 14.perc: 0-2 Nikolics; 44.perc: 0-3 Gyurcsó; 59.perc: 0-4 Stopira; 69.perc: 0-5 Feczesin.
A vendégcsapat gyakorlatilag egy félidő alatt eldöntötte a meccset, a hazaiak semmilyen veszélyt nem jelentettek a fehérvári kapura. A folytatásban a Pápa továbbra sem talált ellenszert a Vidi támadásaira, amelyik fölényes győzelmet szerzett.

Puskás Akadémia - Diósgyőri VTK 1:0 (1:0)
Felcsút, 1661 néző. Vezette: Solymosi.
Gólszerző: 45.perc: 1-0 Gohér.
Noha a Diósgyőr játszott agresszívebben, a hazaiak szereztek a félidő végén gólt. A második félidő kiegyenlítettebb játékot hozott: a vendég együttes elkeseredetten küzdött az egyenlítésért, a Puskás Akadémia pedig kontrákra épített. A hajrában behozott diósgyőri cserék sem akadályozták meg a vereséget.

Ferencváros - Kecskeméti TE 3:1 (0:1)
Budapest, Groupama Aréna 3627 néző. Vezette: Erdős.
Gólszerzők: 42.perc: 0-1 Vukasovic (11-esből); 54.perc: 1-1 Lauth; 62.perc: 2-1 Lamah; 68.perc: 3-1 Lauth.
Óriási fölényben futballozott a Ferencváros, ám a Kecskemét kontrája hozott gólt. A Ferencváros a fordulást követően is nagy nyomás alatt tartotta riválisát, ennek pedig Lauth egyenlítő góljával hamar meg is lett az eredménye. A megnyugtató gólt hamarosan újabb kettő követte, és ez győzelemhez vezetett.

2014.11.30. (vasárnap):
DVSC-TEVA - Nyíregyháza 5:0 (3:0)
Debrecen, 2850 néző. Vezette: Vad II.
Gólszerzők: 12.perc: 1-0 Sidibe; 26.perc: 2-0 Tisza; 33.perc: 3-0 Tisza (11-esből); 72.perc: 4-0 Sidibe;  92.perc: 5-0 Szakály P. (11-esből).
A hazaiak nagy elánnal kezdték a mérkőzést, s agresszív, letámadásra épülő játékuk gyorsan meghozta az eredményét. A korai vezetőgól után a DVSC a szünetig még kétszer betalált, így 45 perc alatt eldöntötte a három pont sorsát. A második félidőben sem változott a játék képe, újabb két debreceni gól is esett.

Győri ETO - MVM Paks 2:2 (0:0)
Győr, 1200 néző. Vezette: Kassai.
Gólszerzők: 63.perc: 1-0 Kvilitaia; 72.perc: 1-1 Simon A.; 75.perc: 2-1 Lipták;  92.perc: Bartha.
A vizes, csúszós pályán az első helyzet a vendégeké volt, a félidő derekától viszont átvette az irányítást a Győr, ám gól nem esett. A szünet után ismét veszélyeztetett a Paks, mégis a Győr talált először a kapuba. Az egyenlítést követően hamar vezetést szereztek a hazaiak, de a lefújás előtt még egy vendéggól esett, döntetlennel zárult a meccs.

MÉRKŐZÉSEK

Partner: Livescore.in

RANGLISTA

ÜZENŐFAL

Batistuta:
Gratulálok én is a győzteseknek! Kemény küzdelem volt itt is, mint a döntőben. :)