Kiütötte a Ferencváros a bajnok Videotont a kupadöntőben

Ferencváros – Videoton 4:0 (0:0)

Budapest, Groupama Aréna, 14.600 néző. Vezette: Iványi.
Ferencváros: Dibusz – Dilaver, Batik, Pavlovic, Ramírez (Bönig, 89.) – Somalia, Nagy Á. (Gyömbér, 70.) – Varga, Gera (Cukic, 87.), Lamah –Böde
Videoton: Calatayud – Szolnoki, Juhász, Vinícius, Stopira - Simon Á. (Trebotic, 63.), Sándor – Gyurcsó, Kovács I., Oliveira (Álvarez, 63.) –Nikolic
Gólszerzők: 53.perc: 1-0 VARGA ; 60.perc: 2-0 BATIK; 69.perc: 3-0 LAMAH; 86.perc: 4-0 SZOLNOKI (öngól).

A második félidőben a zivataros időjárás egyúttal meghozta a gólzáport is a Magyar kupa döntőjében! A Ferencváros szenzációs futballjával – főleg a második félidő középső szakaszában játszottak nagyon jól a zöld-fehérek – és szép góljaival teljesen megérdemelten hódította el huszonegyedik alkalommal a patinás serleget!

Amatőr Kupa 2014/2015.
Sajóbábonyi Vegyész SE - Jászapáti VSE 2:1 (1:1)
Budapest, Groupama Aréna, 200 néző. Vezette: Berke
Gólszerzők: 6.perc: 0-1 Szakali; 31.perc: 1-1 Tóth T.; 52.perc: 2-1 Nyeste.
Kiállítva: 73.perc: Tóth I. (Sajóbábonyi Vegyész SE).
Az első félidőben nem bírtak egymással a csapatok, azonban a második félidőben már csak a Sajóbábonyiak tudtak betalálni, és ezzel teljesen megérdemelten 2:1-re megnyerték a meccset, s vele együtt a kupát is!

MÉRKŐZÉSEK

Partner: Livescore.in

RANGLISTA

ÜZENŐFAL

Batistuta:
Gratulálok én is a győzteseknek! Kemény küzdelem volt itt is, mint a döntőben. :)