Vissza ide: Hírek >>

Lukaku mesterhármas, ausztrál X

Belga, kamerúni, orosz siker a tegnapi felkészülési mérkőzéseken

A világbajnokságra készülő cspatok közül Belgium 5-1 es sikert aratott Luxemburg ellen. A tavaly az Evertonban kölcsönben szereplő Romelu Lukaku mesterhármast jegyzett. Majd a tottenhami Chadli a 71. percben szerezte a negyedik gólt, míg Kevin de Bruyne a 90. percben tizenegyesből talált be. Belgium négy nyeretlen meccs után tudott ismét nyerni.

Samuel Etoo-t pihentették Kamerún 2-0 ás macedóniai sikere során. Az első gólt Pierre Webo egy akrobatikus mozdulat után szerezte, mely közben vállsérülést szenvedett. A második gólt a mainzi Choupo-Moting a 84.percben szerezte.

Oroszország 1-0 ás győzelemmel kezdte meg a világbajnoki felkészületeit. Az orosz válogatott Szlovákia csapatát fogadta Szentpéterváron. A győztes gólt Alexander Kerzhakov fejelte a 82. percben. Fabio Capello nem számíthatott a sérült csapatkapitányára, Roman Shirokovra.

A többi mérközésen Ausztrália 1-1 es döntetlent ért el Dél-Afrika válogatottja ellen, míg Irán 0-0 át játszott Montenegróval, ami sorban a második gól nélküli döntetlenjük.

MÉRKŐZÉSEK

Partner: Livescore.in

RANGLISTA

ÜZENŐFAL

Batistuta:
Gratulálok én is a győzteseknek! Kemény küzdelem volt itt is, mint a döntőben. :)